Ta oferta pracy jest nieaktualna od 260 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Programista w Obszarze Mediacji i Provisioningu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANALITYK PROGRAMISTA W OBSZARZE MEDIACJI I PROVISIONINGU
    Miejsce pracy: Warszawa
    Obszar: Pion IT
    Numer ref.: W/ISMED

    Twoje zadania

    • Analiza systemowa oraz tworzenie specyfikacji zmian w systemach IT w obszarze mediacji i provisioningu oraz projektowanie rozwiązań informatycznych dla tego obszaru na podstawie wymagań biznesowych
    • Szacowanie zakresu i kosztów zmian w systemie oraz analiza wykonalności wymagań użytkownika
    • Projektowanie rozwiązań informatycznych
    • Tworzenie oprogramowania oraz jego elementów a także testowanie systemów IT
    • Opieka nad powierzonymi aplikacjami i systemami w zakresie kontroli zachodzących w nich modyfikacji i ich spójności z architekturą ogólną
    • Analiza zgłaszanych problemów, organizacja napraw oraz weryfikacja ich poprawności
    • Wsparcie procesów utrzymania (migracje, analizy funkcjonowania systemów, rekomendowanie usprawnień itp.)

    Nasze oczekiwania

    • Wykształcenie wyższe: informatyka (lub pokrewne)
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe  w obszarze rozwoju oprogramowania
    • Praktyczna znajomość technologii informatycznych
    • Orientacja na współpracę i wyniki, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie, samodzielność i umiejętność analizy procesów biznesowych
    • Znajomość systemu operacyjnego UNIX i/lub Linux, Windows, bazy danych Oracle i/lub Sybase, serwerów aplikacyjnych klasy J2EE
    • Znajomość Java, SQL, C/C++ oraz języków skryptowych (Shell, Perl, AWK)

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość funkcjonalność działania sieci telekomunikacyjnej pod kątem billingu, mediacji i provisioningu
    • Znajomość COBOL i/lub VMS
    • Doświadczenie w pracy z systemami przetwarzającymi dużą liczbę zleceń.

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

    Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.