Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Programista

"INFRACERT TSI" sp. z o.o.O firmie

  • Jagiellońska 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

"INFRACERT TSI" sp. z o.o.

Jagiellońska 32

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • C#

  • .NET

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie aplikacji natywnych i webowych;

  • analizę działania systemu w części modułów programistycznych;

  • implementacje w tworzonych aplikacjach modeli matematycznych i fizycznych;

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, w zakresie tworzenia modeli w notacji UML oraz sporządzania pozostałej dokumentacji technicznej;

  • udział w sporządzaniu dokumentacji prowadzonych prac;

  • wersjonowanie wytworzonej dokumentacji i oprogramowania oraz minimum na koniec dnia umieszczanie wytworzonej dokumentacji na wskazanych: serwerze kontroli wersji i dysku sieciowym;

  • samodzielne sporządzanie notatek miesięcznych z prowadzonych prac;

Nasze wymagania

  • ukończone (lub w trakcie) studia na kierunku Informatyka lub pokrewnym;

  • biegła znajomość języka Python;

  • podstawowa znajomość języka C# i platformy .NET;

  • podstawowa znajomość technologii webowych i języka JavaScript;

  • podstawowa znajomość notacji UML (2.0);

  • podstawowa znajomość Git;

  • rzetelność i komunikatywność;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane

znajomość TypeScript

znajomość frameworka React

znajomość Java i Android Studio

podstawy administracji systemami Linux

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowych technologii i interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów,

  • pracę w zgranym, młodym zespole badawczym myślących niestandardowo, lubiących swoją pracę ukierunkowanym na sukces,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • możliwość pracy zdalnej

W związku z rozwojem Spółki INFRACERT TSI, która jest polską jednostką specjalizującą się w działalności oraz wsparciu polskiego rynku kolejowego posiadającej status jednostki notyfikowanej przez Komisję Europejską nr NB 2738 w obszarze dyrektywy 2008/57/WE oraz akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AC 201 poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityk-Programista.

Przewiń do profilu firmy