Analityk Project Management w Financial Services (FS PMO)

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

Rekrutacja zdalna

Capgemini Software Solutions Center

Millennium Tower II

Wrocław

Numer ref.: Nr ref. 01/PMOFS/Wro

Opis stanowiska:

Jako Analityk Project Management w Financial Services (FS PMO) będziesz współpracować z kierownikami projektów w celu zapewnienia skutecznego zarządzania projektami z branży finansowej. Będziesz wspierać projekty głównie w zakresie finansowym i administracyjnym, realizując poniższe zadania:
  • zapewnienie prawidłowego oraz terminowego rozliczania projektu: przygotowanie rachunków, kontrola budżetu, kontrola czasu pracy;
  • tworzenie raportów, analiz, i prezentacji;
  • zarządzanie dokumentacją projektową;
  • współpraca z innymi działami w firmie (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny).

Profil idealnego kandydata:

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1);
  • umiejętność zarządzania czasem, analitycznego myślenia, priorytetyzowania zadań, zdolności organizacyjne;
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Power Point);
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne);
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży finansowej.

Oferujemy:

  • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
  • PKUP przy pracy twórczej
  • Prywatną  opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Parking samochodowy oraz boks na rowery
  • Rekrutacja prowadzona online
  • System kafeteryjny
  • Imprezy integracyjne
  • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
  • MasterBenefit abonament samochodowy

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
formularza aplikacyjnego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy