Analityk / Projektant Procesów Kredytowych

Bank Millennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • SQL

  • SOAPUI

  • Postman

  • REST

  • Swagger

  • Enterprise Architect (lub inne narzędzie CASE)

System operacyjny

O projekcie

Realizujesz strategiczne projekty dla Banku.

Realnie wpływasz produkty i wyniki Banku.

Rozwijasz kilka projektów jednocześnie.

Masz kontakt z biznesem.

Masz szansę na wzbogacenie kompetencji w złożonym obszarze kredytowym.

Masz wpływ na rozwiązania technologiczne.

Koncentrujesz się na rozwoju produktu.

Twój zakres obowiązków

CHCESZ:

• Budować nowoczesne i innowacyjne procesy kredytowe dla Klientów w bankowości elektronicznej i

tradycyjnej?

• Projektować w dojrzały sposób ze zrozumieniem potrzeb i nakierowaniem na zadowolenie Klienta?

• Poznać zagadnienia związane z bezpieczeństwem i wydajnością rozwiązań klasy enterprise w środowisku

bankowym?

• Mieć realny wpływ na rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi i architekturę systemu?

• Pracować w metodykach zwinnych (SCRUM, Agile PM)?

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka systemowego, mile widziane w branży finansowej

  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta

  • Biegłość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)

  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN

  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami CASE i modelowaniu systemów IT

  • Znajomość i płynność w posługiwaniu się narzędziami typu SOAP UI, Postman

  • Dobra znajomość SQL

  • Biegłość w technikach analizy systemowej i rozwiązywaniu problemów

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)

  • Zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT

  • Nowoczesnych wzorców projektowych

  • Oraz umiejętności: Projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy

  • Dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML

Podział czasu pracy
40%

Analiza systemowa

30%

Analiza biznesowa

20%

Wsparcie testów

10%

Wsparcie produkcyjne

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • ok. 20 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • DDD

  • event modeling

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole specjalistów (analityków i programistów), który chętnie dzieli się wiedzą

  • Umowę o prace z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu (50%)

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie z Kierownikiem

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy