Analityk / Projektant systemów IT

NASKO firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Stawki 2, Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Jesteśmy ponad siedemdziesięcioosobowym działem projektującym i wytwarzającym oprogramowanie, realizującym ciekawe, unikalne w skali kraju rozwiązania w zakresie dokumentów mobilnych, edukacji, obszaru bezpieczeństwa, domen internetowych, administracji publicznej, czy działalności naukowej.

Aktualnie prowadzimy prace m.in. w projektach: mDokumenty, Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, Edukacyjna Sieć Antysmogowa, Narodowa Platforma Cyberbezpieczeństwa, czy Krajowy Rejestr Domen.

Analityk / Projektant systemów ITNumer ref.: SSSI/0620

Zadania:

  • analizowanie wymagań i znajdowanie potencjalnych sposobów ich realizcji w rozwiązaniach informatycznych,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej (HLD),
  • prezentacja zaprojektowanych rozwiązań,
  • współpraca z programistami i testerami w trakcie implementacji rozwiązania.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia w przeprowadzaniu analizy wymagań i znajdowania potencjalnych sposobów ich realizacji w rozwiązaniach informatycznych,
  • znajomości podstaw architektury systemów informatycznych – bazy danych, szyny danych, HTTP, SOAP, REST,
  • znajomości standardów XML Schema/Web Services Description Language,
  • bardzo dobrego poziom komunikacji z użytkownikami aplikacji i programistami,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności uzgadniania kluczowych kwestii z klientami biznesowymi.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzia Enterprise Architect, MS Visio (lub podobnego),
  • znajomość modelowania procesów w BPMN i/lub UML,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych,
  • podstawowa znajomość PKI lub innych zagadnień kryptograficznych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy