Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk / Projektant

3e Software HouseO firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań

  • analiza procesów biznesowych

  • analiza wymagań i wykonalności prac

  • opracowywanie specyfikacji wymagań (dokumenty BRS i SRS)

  • konsulting na miejscu u klientów

  • wstępne projektowanie aplikacji i systemów

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie z ww. zakresem obowiązków: w szczególności

  • opracowanie kilku dokumentacji biznesowych/technicznych

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • doświadczenie w programowaniu i wykorzystaniu wzorców projektowych

  • dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie dok. technicznych, komunikacja werbalna i zbieranie wymagań)

  • znajomość technologii i narzędzi:

  • podstawowa znajomość SQL (umiejętność zaprojektowania struktury bazy)

  • znajomość architektury aplikacji webowych

  • znajomość zagadnień UX

  • doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

  • zacięcie do nowoczesnych technologii mobilnych

  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć przyswajania i wykorzystywania nowych technologii

  • wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych lub pokrewnych

  • zdolność do samodzielnego i proaktywnego rozwiązywania problemów

  • ze względu na reprezentację firmy u klienta oczekujemy również bardzo wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Pracę na pełny etat na miejscu w jednym z 2 biur: Warszawa - Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymon Łódź - Centrum , ul. Gdańska lub w formie pracy zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • a także: ekspres do kawy i wygodne krzesło

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne