Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Projektów

  • Mysłowice, śląskie
  • Asystent
  • 09.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami supermarketów spożywczych Intermarché oraz ponad supermarketów “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sklepów Intermarché poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Główne zadania:

    • Dostarczanie danych, analiz i raportów na potrzeby procesu pozyskiwania nowych lokalizacji i gruntów w przydzielonym regionie
    • Koordynacja cotygodniowego raportowania zespołu Specjalistów ds. Prospekcji
    • Koordynacja wymiany informacji, badań i analiz pomiędzy Działem a Centralą
    • Raportowanie do Centrali zadań realizowanych przez pracowników Działu
    • Dbanie o właściwy obieg dokumentów przygotowywanych przez Dział i ich archiwizację

    Wymagania:

    • Ogólna wiedza ekonomiczna i z zakresu rynku nieruchomości komercyjnych
    • Doświadczenie zawodowe, preferowane na stanowisku analitycznym lub administracyjnym
    • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office (głównie MS Excel i MS Power Point)
    • Umiejętności analityczne
    • Efektywna organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętności współpracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo na okres min. 1,5 roku (min do 12.2020r.)
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karty kulturalno-sportowe itp.)
    • Zatrudnienie w znanej, międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
    • Możliwości rozwoju w strukturach Grupy Muszkieterów.

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne.