Oferta pracy

Analityk Projektów Rozliczeniowych

eService Sp. z o.o.

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji wdrożenia nowych produktów i funkcjonalności z obszaru rozliczeń.

  • identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmian w systemach informatycznych.

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami systemów i aplikacji.

  • udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów.

  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych.

  • współpraca z kierownikami projektów prowadzonych w Spółce.

  • analiza i optymalizacja procesów w obszarze rozliczeń.

Nasze wymagania

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

  • posiadasz wykształcenie wyższe.

  • dobrze znasz pakiet MS Office.

  • znasz procesy rozliczeniowe w obszarze kart płatniczych.

  • posiadasz zdolności analityczne.

  • umiesz planować nowe procesy i produkty.

  • potrafisz współpracować z zewnętrznymi dostawcami systemów informatycznych oraz dostawcami wewnętrznymi.

  • jesteś kreatywny i umiesz dobrze organizować swoją pracę.

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy w piątki

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Codziennie pyszna kawa

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy