Analityk Projektów Rozliczeniowych

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji wdrożenia nowych produktów i funkcjonalności z obszaru rozliczeń.

  • Identyfikowanie potrzeb oraz ustalanie zakresu zmian w systemach informatycznych.

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami systemów i aplikacji.

  • Udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów.

  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych.

  • Współpraca z kierownikami projektów prowadzonych w Spółce.

  • Analiza i optymalizacja procesów w obszarze rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

  • Posiadasz wykształcenie wyższe.

  • Dobrze znasz pakiet MS Office.

  • Znasz procesy rozliczeniowe w obszarze kart płatniczych.

  • Posiadasz zdolności analityczne.

  • Umiesz planować nowe procesy i produkty.

  • Potrafisz współpracować z zewnętrznymi dostawcami systemów informatycznych oraz dostawcami wewnętrznymi.

  • Jesteś kreatywny i umiesz dobrze organizować swoją pracę.

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Elastyczne godziny pracy w piątki.

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich.

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Codziennie pyszna kawa.

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Poszukujemy osob

Przewiń do profilu firmy