Oferta pracy

Analityk Projektu

Ciech S.A.O firmie

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ciech S.A.

Wspólna 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa analiza i weryfikacja danych źródłowych z poszczególnych inwestycji z obszaru produkcji w nadzorowanych spółkach Grupy

  • wykonywanie raportów, zestawień cyklicznych i ad-hoców (dot. prowadzonych projektów inwestycyjnych oraz obszaru utrzymania ruchu i energetyki)

  • wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji

  • przygotowywanie materiałów i prezentacji

  • przeprowadzanie analiz opłacalności projektów

  • analityczne wsparcie pracy koordynatorów projektów oraz managerów z obszaru zarządzania inwestycjami oraz utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – studia o profilu ekonomicznym, finansowym, zarządzania projektami lub pokrewne

  • doświadczenie w prowadzeniu szczegółowej analizy projektów inwestycyjnych, opartej na dużej ilości danych w sektorze przemysłowym

  • doświadczenie w pracy na wielu projektach jednocześnie i z wieloma różnorodnymi interesariuszami

  • praktyczna znajomość metodyk analizy danych i wyciągania wniosków

  • umiejętność identyfikowania wąskich gardeł w projektach

  • ciekawość, umiejętność formułowania pytań i znajdowania odpowiedzi

  • nastawienie na zmiany i szukanie rozwiązań

  • bardzo duża samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice, w tym zaawansowana znajomość programu Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy dla Grupy Kapitałowej

  • znajomość Power BI

  • znajomość języka niemieckiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4