Analityk Raportowy

Auchan

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Auchan

Spacerowa 48

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wielowymiarowych analiz i raportów na potrzeby kadry zarządzającej w obszarach Sprzedaży, Marketingu, Finansów, HR, Logistyki i Supply Chain, z wykorzystaniem Google Big Query, Tableau, Data Studio, Excel,

  • Tworzenie i utrzymanie modeli danych w korporacyjnej hurtowni danych,

  • Administracja i rozwój systemu raportowego w firmie.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość MS SQL oraz pakietu MS Office (zaawansowany Excel),

  • Umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Umiejętności przekładania założeń biznesowych na modele danych,

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,

  • Umiejętność współpracy w zespole.

  • Praktyczna znajomość Power BI.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość Google Big Query, Tableau, Data Studio

  • Znajomość technik migracji danych pomiędzy różnymi platformami bazodanowymi i systemowymi

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • 7% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi)

  • Dofinansowanie posiłków

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Akcjonariat pracowniczy,

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

  • Wolontariat w godzinach pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • dofinansowanie do posiłków