Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk rozwiązań IT

DomData AG Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN 2.0

  • UML

Mile widziane

  • Ferryt low-code Platform

  • składnia SQL

  • języki skryptowe

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analizy funkcjonalnej i biznesowej

  • projektowanie systemów informatycznych na ich podstawie

  • tworzenie rozwiązań biznesowych w oparciu o Ferryt low-code Platform

  • udział we wszystkich etapach procesu wytwarzania rozwiązań biznesowych z zastosowaniem metodyki Scrum

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne)

  • zdolności analityczne i umiejętność algorytmicznego myślenia

  • praktyczne doświadczenie w jednym w wymienionych poniżej etapów tworzenia systemów biznesowych: tworzenie specyfikacji wymagań dla systemów IT, projektowanie rozwiązań biznesowych, implementacja procesów biznesowych na platformach low-code, BPM

  • znajomość notacji BPMN

  • doświadczenie w projektowaniu lub tworzenie rozwiązań biznesowych w architekturze SOA

  • doświadczenia związane z branżą finansową

To oferujemy

  • ciekawe projekty IT realizowane dla odbiorców w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej

  • interesujące wyzwania i możliwość zdobycia doświadczenia

  • możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych pracowników

  • wparcie oraz pomoc zarówno w czasie wdrożenia, jak i po okresie szkoleniowym

  • możliwość awansu

  • dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych

  • swobodna atmosfera, wszyscy jesteśmy na "Ty" ;)

  • wygodna lokalizacja biura w Poznaniu (przystanek Aleje Solidarności: Autobus: 168,170, 178, 183, 191, Tramwaj:12, 14, 15, 16)

  • casuale dress code

  • dofinansowanie okularów

  • liczne integracje oraz eventy organizowanie w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking dla rowerów

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja przesłanych dokumentów.

2

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem danego działu.

3

Rozmowa z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej.

Chcesz projektować i tworzyć systemy informatyczne a nie jesteś programistą? Jesteś programistą a chcesz się sprawdzić w innym podejściu do tworzenia systemów? Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia a przekuwanie pomysłów w działanie sprawia Ci satysfakcję?

Jeśli chcesz projektować i tworzyć aplikacje biznesowe z wykorzystaniem narzędzi „low-code developmet” to praca w DomData spełni Twoje oczekiwania a Ty sam staniesz się analitykiem mającym przy tym bliski kontakt z biznesem.

Budowanie rozwiązań informatycznych na Ferryt low-code Platform polega na tworzeniu aplikacji w sposób w większości wizualny za pomocą diagramów, grafów, kontrolek czy formularzy. Dzięki temu projektując systemy będziesz mógł skupić się na analizie biznesowej i tworzeniu logiki działania systemów. Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy oferujemy prace w Centrali DomData w Poznaniu jak i w nowo tworzonym biurze w Katowicach.

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z doświadczeniem we wskazanych przez nas obszarach, jak i osób bez doświadczenia, dla których projektowanie/tworzenie rozwiązań biznesowych dla sektora finansowego w narzędziach low-code jest wybraną ścieżką rozwoju (dla tych osób oferujemy sprawdzoną ścieżkę szkoleń).

Jesteśmy 250-osobową firmą działającą na rynku IT od 15 lat. Nasze projekty realizujemy w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy autorem platformy procesowej Ferryt BPM oraz platformy analitycznej InForum. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. najnowocześniejsze banki w Polsce.

Dowiedz się o nas więcej na domdata.pl

Przewiń do profilu firmy