Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Ruchu Internetowego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 120 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.
    Miejsce pracy: Gdańsk Alchemia – Al. Grunwaldzka 411/Gdański Park Naukowo-Technologiczny - Trzy Lipy 3

    Obowiązki:

    • Tworzenie i analizowanie raportów – potencjału, sprzedaży, efektywności kampanii
    • Dbanie o aktualność kodów śledzących ruch (modyfikacja/dodawanie kolejnych)
    • Odnotowywanie wszelkich zmian w funkcjonalnościach front- i back-endu oraz badanie ich wpływu na zachowanie użytkowników
    • Bieżąca analiza ruchu w sieci i tworzenie zestawień udziałów w rynku
    • Proponowanie, monitorowanie i interpretacja wskaźników efektywności
    • Wsparcie w realizacji strategii sprzedażowej i rozwój kanałów sprzedażowych
    • Pomoc w rozliczaniu działań SEO oraz innych źródeł ruchu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość Google Analytics (analityczna i techniczna)
    • Praktyczna znajomość Microsoft Excel, Google Tag Manager i Google Data Studio
    • Znajomość zagadnień z zakresu analizy danych oraz ich poprawnej interpretacji
    • Znajomość Matomo (dawniej Piwik), HotJar, CrazyEgg, SimilarWeb będą dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku np. w agencji marketingowej

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
    • Bezpłatną opiekę medyczną w prywatnej przychodni
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego w Allianz
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Zniżki na zakupy w naszej Aptece Internetowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska z siedzibą w Gdańsku, KRS  0000595778, w celu prowadzenia bazy danych kandydatów do obecnych i  przyszłych rekrutacji do Gemini lub innych spółek z grupy franczyzowej Gemini i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji.

    Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie: https://www.aptekigemini.pl/rekrutacja