Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Rynków Finansowych

DIGITAL INVESTMENT SUPPORT Sp. z o.o.O firmie

DIGITAL INVESTMENT SUPPORT Sp. z o.o.

Cyfrowa 6

Szczecin

Digital Investment Support Sp. z o.o. zajmuje się gromadzeniem i przetwarzaniem danych rynkowych na podstawie, których tworzone są opracowania analityczne na potrzeby własne oraz podmiotów zewnętrznych. Do kluczowych projektów Digital Investment Support Sp. z o.o. wykorzystujących przygotowane analizy i raporty należy serwis targeto.pl, który pomaga efektywnie realizować cele inwestycyjne oraz blog.targeto.pl, czyli baza wiedzy o skutecznym inwestowaniu.

Digital Investment Support Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko analityka rynków finansowych, która posiada szeroką wiedzę z obszaru inwestycji kapitałowych, rynku nieruchomości oraz inwestycji alternatywnych.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne przygotowanie analiz inwestycyjnych.
  • Opracowanie materiałów dotyczących inwestycji kapitałowych, nieruchomości oraz inwestycji alternatywnych.
  • Tworzenie i przetwarzanie baz danych na podstawie źródeł statystycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu analiz nt. funduszy inwestycyjnych, papierów wartościowych, rynku nieruchomości lub inwestycji alternatywnych (np. metale szlachetne).
  • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów.
  • Wiedza na temat rynków finansowych. Kilkuletnia praktyka mile widziana.
  • Dbałość o szczegóły i rzetelność.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Excel.

Oferujemy:

  • Wysokie perspektywy rozwoju zawodowego oraz wzrostu wynagrodzenia
  • Udział w unikatowych projektach
  • Możliwość zdobycia wszechstronnej wiedzy o rynku finansowym
  • Dużą samodzielność pracy
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Digital Investment Support sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne