Logo Pracuj.pl

Analityk Rynkowy

Purinova Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • badanie potencjału rynkowego organizacji
  • pozyskiwanie i przetwarzanie danych liczbowych ze źródeł zewnętrznych i wewnętrznych (finansowe i statystyczne): wewnętrzne raporty sprzedaży w poszukiwaniu trendów produktowych, dane z wyszukiwarek transakcji handlowych np. globalwits, raporty giełdowe, sprawozdania finansowe, raporty zarządu firm z branży, ogólnodostępne raporty branżowe, raporty statyczne realizowane przez podmioty niezależne, instytucje naukowe i inne
  • przygotowywane wizualizacji i opracowywanie zgromadzonych danych celem umożliwienia analizy różnych strategii rozwoju firmy
  • wyszukiwanie zależności pomiędzy danymi
  • monitorowanie aktywności konkurentów na rynku krajowym i zagranicznym
  • formułowanie wniosków na podstawie zebranych danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, controlling
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Rynkowego lub pokrewnym
  • znajomość technik i zagadnień związanych z badaniem rynku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excela
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności numeryczne
  • świadomość komercyjna
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań
  • gotowość do pracy stacjonarnej w Bydgoszczy lub Krakowie

Mile widziane

  • doświadczenie w branży chemicznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • miejsce pracy: Bydgoszcz
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Purinova Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Analityk Rynkowy, małopolskie