Analityk Rynkowy

Purinova Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • badanie potencjału rynkowego organizacji

  • pozyskiwanie i przetwarzanie danych liczbowych ze źródeł zewnętrznych i wewnętrznych (finansowe i statystyczne): wewnętrzne raporty sprzedaży w poszukiwaniu trendów produktowych, dane z wyszukiwarek transakcji handlowych np. globalwits, raporty giełdowe, sprawozdania finansowe, raporty zarządu firm z branży, ogólnodostępne raporty branżowe, raporty statyczne realizowane przez podmioty niezależne, instytucje naukowe i inne

  • przygotowywane wizualizacji i opracowywanie zgromadzonych danych celem umożliwienia analizy różnych strategii rozwoju firmy

  • wyszukiwanie zależności pomiędzy danymi

  • monitorowanie aktywności konkurentów na rynku krajowym i zagranicznym

  • formułowanie wniosków na podstawie zebranych danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, controlling

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Rynkowego lub pokrewnym

  • znajomość technik i zagadnień związanych z badaniem rynku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excela

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności numeryczne

  • świadomość komercyjna

  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu

  • zaangażowanie w wykonywanie codziennych zadań

  • gotowość do pracy stacjonarnej w Bydgoszczy lub Krakowie

Mile widziane

  • doświadczenie w branży chemicznej lub pokrewnej

To oferujemy

  • miejsce pracy: Bydgoszcz

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci

  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego

  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport

  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB

  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Przewiń do profilu firmy