Oferta pracy

Analityk rynku OZE

Sygnity S.A.O firmie

  • Baraniaka 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Sygnity S.A.

Baraniaka 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie rynków OZE i rynków nowych technologii energetycznych oraz wynikających z tego zmian procesów biznesowych

  • Opracowywanie koncepcji rozwoju nowych produktów na podstawie analizy trendów rozwiązań IT na rynkach OZE i rynkach nowych technologii energetycznych

  • Współpraca z Klientami nad kreowaniem najlepszych rozwiązań biznesowych

  • Współpraca przy pracach analitycznych i wdrożeniowych produktów dla rynku OZE i nowych technologii energetycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień, procesów i trendów rynkowych OZE (energetyka wiatrowa, słoneczna, hydroenergetyka, magazyny energii, zagadnienia wodorowe, biogazownie, auta elektryczne)

  • Znajomość rynku energetycznego i wpływu zmian na rynek OZE oraz prawnych regulacji branżowych

  • Znajomość rynku wirtualnych elektrowni

  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku bądź w branży OZE

  • Umiejętność definiowania, przewidywania i kreowania potrzeb Klienta

  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole

  • Wyższe wykształcenie-kierunki techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Wiedza technologiczna pozwalająca na bycie partnerem dla Klienta w budowaniu rozwiązań IT

  • Wykształcenie związane z rynkiem OZE

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

Przewiń do profilu firmy

Opis projektu:

Od ponad 20 lat działamy na Rynku Energii dostarczając swoje produkty i usługi dla największych koncernów energetycznych w Polsce i za granicą. W czasie energetycznej transformacji poszukujemy osób, które razem z nami chciałyby rozwijać i tworzyć nowe produkty dla rynku OZE.