Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk rynku produktów w wydziale wycen

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KROSNO GLASS sp. z o.o.
    poszukuje kandydata do pracy na stanowisku
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • samodzielna praca na stanowisku
    • współpraca z działami: sprzedaży, marketingu, logistyki, planowania i produkcji
    • analizy rynku, analizy konkurencji, analizy wartości dodanej po stronie klienta
    • zarządzanie marżą - określanie polityki cenowej, określanie kierunków optymalizacji produkowanego asortymentu w kontekście prowadzonych analiz rynku w celu maksymalizacji osiąganych cec w stosunku do benchmarku rynkowego
    • wypracowywanie i wdrażanie strategii rozwojowych w zakresie asortymentu
    • analiza danych historycznych, trendów, sezonowości oraz efektywności promocji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe /studia magisterskie/: ekonomia, marketing, fizyka
    • 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze: analiz rentowności i/lub analiz rynkowych
    • biegła obsługa MS Office
    • dodatkową zaletą będzie znajomość systemów SAP, Microsoft Dynamics CRM lub QuickView BI
    • doświadczenie w prowadzeniu analiz rynkowych ustalania i analizowania cen konkurencji, analizowania łańcucha wartości po stronie klienta do odbiorcy końcowego (konsumenta)
    • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych / umiejętność agregacji i analizy rozproszonych danych i wyciągania wniosków
    • umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych, kalkulacji finansowych
    • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
    • terminowość, sumienność i dokładność
    • bardzo wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wysokie umiejętności komunikowania się i precyzyjnego przekazywania informacji
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, czytanie dokumentów w języku angielskim ze zrozumieniem

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • pracę w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
    • atrakcyjne warunki pracy
    • pracę z systemem SAP, Microsoft Dynamics CRM, hurtownią danych, oraz innymi narzędziami analitycznymi
    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie
    CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Krosno Glass zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.