Oferta pracy

Analityk rynku

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 04 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Przygotowanie raportów rynkowych, sprzedażowych, ich analiz wraz z rekomendacjami

Wsparcie analityczne Dyrektorów w procesie raportowania i sporządzania analiz

Przygotowywanie analiz ad-hoc

Tworzenie zautomatyzowanych raportów analitycznych

Tworzenie i utrzymywanie narzędzi analitycznych oraz wprowadzanie usprawnień do już istniejących

Tworzenie bazy wiedzy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym, finansowym, zarządzania, matematyki, IT, etc.)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzglednieniem MS Excel oraz MS Power Point

  • Znajomość SQL i zagadnień z obszaru relacyjnych baz danych

  • Umiejętność korzystania z narzędzi do przetwarzania danych i wykorzystania wiedzy z zakresu metod analitycznych

  • Doświadczenie zawodowe, praktyki i staże w obszarze raportowania i analiz

  • Umiejętności researchu

  • Mile widziana znajomość angielskiego

  • Dokładność i zdolności analityczne, zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu obowiązków

  • Zorientowanie na jakość wykonywanej pracy oraz umiejętności pracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

To oferujemy

  • Możliwość pracy z domu lub w biurze

  • Dodatkowe dni wolne: urodziny, badanie profilaktyczne i inne

  • Programy wsparcia pracowników i współpracowników

  • Abonament prywatnej opieki medycznej

  • Karta sportowa za dopłatą

  • Rozwój: program mentoringowy, szkolenia j. angielskiego

  • Akademia Project Managera

  • Nagrody i wyróżnienia

  • Global Innovation Awards, Global Code Games, Legal Hackaton

  • Webinary, konkursy, kiermasze, eventy

  • Inne: zapytaj rekrutera!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna lub MS Teams

2

opracowanie i przedstawienie projektu sprzedażowego

3

rozmowa kończąca przedstawienie oferty współpracy

Tak się u nas pracuje

Mamy do zaoferowania pracę w Dziale Analizy i Badań Marketingu, którego celem jest wspieranie w osiąganiu maksymalnego potencjału poprzez tworzenie kompleksowych analiz i zestawień danych na potrzeby dywizji Legal & Regulatory.

Jesteśmy dynamicznym, kreatywnym zespołem ekspertów w dziedzinie analizy, z pasją do danych oraz do współpracy opartej o komunikację, zaufanie i szacunek. Tworzymy dane pod projekty biznesowe i procesowe - organizujemy pracę w taki sposób, aby uniknąć monotonii. Jest to ekscytujący czas i wyjątkowa okazja do tego, aby złożyć aplikację, wzmocnić nasz zespól i wzrastać w ramach naszych struktur!