Oferta pracy

Analityk ryzyka (adekwatność kapitałowa)

Kasa Stefczyka

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • szacowanie wymogów kapitałowych,

  • cykliczny monitoring i raportowanie adekwatności kapitałowej,

  • analizowanie wpływu zmian strategii finansowej na ryzyko kapitałowe i zgodność z przyjętym apetytem na ryzyko,

  • przygotowywanie rekomendacji,

  • rozwijanie systemów, które służą wspieraniu procesu zarządzania ryzykiem.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe lub studiujesz na IV-V roku (preferowane kierunki: finanse i bankowość, ekonometria, matematyka/statystyka lub pokrewne),

  • dobrze znasz MS Excel, SQL oraz relacyjne bazy danych,

  • umiesz interpretować dane i prezentować wnioski (Power Point, Power BI),

  • masz zdolności analityczne,

  • jesteś dokładny/a i dociekliwy/a,

  • chcesz rozwijać swe umiejętności i wiedzę z zakresu adekwatności kapitałowej oraz poznać zasady zarządzania ryzykiem stopy procentowej i płynności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w instytucji finansowej działającej od blisko 30 lat na rynku polskim,

  • udział w ciekawych projektach,

  • pełne wsparcie i pomoc zespołu we wdrożeniu do pracy,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. dostęp do platformy edukacyjnej Udemy, szkolenia specjalistyczne),

  • elastyczne godziny pracy, możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 07:00-10:00 i elastyczne podejście do trybu pracy,

  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrali Kasy Stefczyka (blisko stacji SKM Gdynia Redłowo),

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • dofinansowanie urlopu,

  • spotkania integracyjne,

  • dofinansowanie śniadań i obiadów w naszym firmowym bufecie,

  • w przypadku studentów możliwe zatrudnienie na część etatu.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie śniadań i obiadów