Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk ryzyka faktoringowego

SANTANDER FACTORING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie, ocena i strukturyzowanie transakcji faktoringowych

  • terminowe przygotowaniem rekomendacji faktoringowych i przeglądów rocznych Klientów

  • podejmowanie decyzji w procesie faktoringowym

  • monitorowanie powierzonego portfela Klientów

  • dbanie o jakość portfela faktoringowego

  • współpraca z jednostkami w Grupie Santander w ramach procesu kredytowego

  • uczestniczenie w projektach realizowanych w Santander Factoring

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne)

  • masz wysokie zdolności analityczne, potrafisz wyciągać wnioski i przedstawiać własne rekomendacje

  • posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z analizą finansową, mile widziane doświadczenie w obszarze ryzyka faktoringowego lub kredytowego

  • masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji oraz potrafisz współpracować w zespole

  • umiesz organizować pracę własną oraz szybko reagujesz w sytuacjach niestandardowych

  • jesteś kreatywny i proaktywny oraz dbasz o jakość wyników pracy

  • znasz jeżyk angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym, nastawionym na rozwój zespole,

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander,

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów,

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • dofinansowanie do Rajdu Bankowca - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju,

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „Zdrowie na Bank".