Oferta pracy

Analityk Ryzyka Kredytowego - Klient Strategiczny

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wniosków kredytowych największych korporacji w Polsce.

  • Strukturyzowanie warunków transakcji.

  • Proponowanie kowenantów umownych, w tym finansowych, oraz zabezpieczeń transakcji.

  • Przygotowanie opinii nt. ryzyka transakcji.

  • Udział i prezentacja spraw na komitetach kredytowych banku.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i pokrewne).

  • Czujesz, że nadszedł już czas na następny krok w Twojej karierze zawodowej i jesteś zmotywowany do zmiany.

  • Masz co najmniej 5-letni staż w analizie klientów korporacyjnych z przychodami pow. 50 mln pln.

  • Chcesz brać udział w strukturyzowaniu finansowań dla największych klientów korporacyjnych w Polsce.

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

  • Certyfikacja ACCA, CFA lub tytuł Głównego Księgowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy.

  • Pracę z ekspertami - pasjonatami w swojej dziedzinie.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku