Oferta pracy

Numer referencyjny: LL/30WAW
Szanowni Państwo, wypełniając prawny obowiązek niniejszym informujemy, iż : 1.administratorem danych osobowych będzie LeaseLink Sp. z o.o. KRS: 477 - pokaż numer telefonu - 6 2. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji do ocena kwalifikacji kandydata jako pracownika naszego Back Office. 3. Podane dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. 4. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub do czasu zakończenia procesu rekrutacji. 5. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia. 6. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania. 7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora . 8. Kontakt z administratorem danych jest możliwy będzie za pośrednictwem adresu e-mail udostępnionego do przesyłania dokumentów. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LeaseLink Sp. z o.o.

Analityk Ryzyka Kredytowego

LeaseLink Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 23 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza oraz ocena ryzyka Klientów oraz transakcji zgodnie z polityką ryzyka,

  • monitorowanie obecnych oraz rozwijanie nowych metod oraz narzędzi oceny ryzyka,

  • monitorowanie portfela kredytowego oraz przygotowaniu raportów i rekomendacji zmian w polityce ryzyka

Nasze wymagania

  • znajomość metod oraz narzędzi oceny ryzyka kredytowego podmiotów gospodarczych i/lub konsumentów,

  • umiejętności oceny kondycji finansowej podmiotów gospodarczych (księgowość uproszczona oraz pełna rachunkowość) i/lub konsumentów,

  • doświadczenie w podejmowaniu decyzji kredytowych dla podmiotów gospodarczych i/lub konsumentów,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz wyciąganiu wniosków

To oferujemy

  • zaufanie i swoboda umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwości realizacji Twoich pomysłów bez przedłużających się konsultacji i straty czasu

  • elastyczne godziny pracy, forma zatrudnienia i wyjątkowo luźna relacja z przełożonymi i organizacją

  • przyjazna, kreatywna atmosfera i jeszcze do tego płacimy pensję ;-)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży Fintech. Tworzymy najnowocześniejsze rozwiązania leasingowe połączone z procesem sprzedażowym naszych Partnerów. Finansujemy zakupy Klientów B2B - jako metoda płatności zintegrowana ze sklepami internetowymi. Jako jedyna firma leasingowa w Europie realizujemy usługi 24/7 z całkowicie zdigitalizowanymi procedurami bez zbędnych formalności dla Klientów. Już teraz współpracujemy z wieloma cenionymi graczami na rynku e-commerce, a nasze usługi spotkały się z uznaniem wielu branżowych konkursów i nagród które otrzymaliśmy, włącznie z najbardziej prestiżową - ZŁOTYM BANKIEREM 2018 w kategorii INNOWACJA.

Pozycja lidera którą zbudowaliśmy na Polskim rynku leasingowym w segmencie online - jest naszą motywacją i zobowiązaniem do dalszego zmieniania branży leasingowej oraz sektora e-commerce b2b.

www.leaselink.pl

Obecnie poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół ryzyka kredytowego swoimi kompetencjami, doświadczeniem, a także osobowością.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czekamy na Ciebie!

Twoje CV jest ważne ale nie aż tak jak … Twój zapał i talent.