Oferta pracy

Analityk SAP HR

Netia

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój systemu SAP w obszarze HR (kadry i płace).

  • Analiza procesów biznesowych Netii pod kątem możliwości wsparcia ich systemem SAP.

  • Analiza zgłaszanych wymagań oraz przygotowywanie studium wykonalności dla zgłaszanych zmian w systemie SAP.

  • Komunikacja pomiędzy biznesem, a IT w zakresie systemu SAP i systemów powiązanych z systemem SAP oraz wsparcie departamentów biznesowych w opracowywaniu wymagań.

  • Uczestnictwo w realizacji żądań zmian i realizacji projektów związanych z systemem SAP.

  • Wsparcie testów funkcjonalnych oraz testowanie rozwiązań potencjalnie użytecznych dla funkcjonowania systemu.

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemu SAP.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze/wdrażaniu systemu SAP HR-PY na poziomie analityka/programisty/konsultanta, uczestnictwo w co najmniej jednym pełnym projekcie wdrożeniowym.

  • Umiejętność programowania ABAP (co najmniej podstawowa).

  • Bardzo dobra znajomość modułów SAP HR-PY, HR-PA, HR-OM oraz HR-PT.

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień biznesowych związanych z danymi obszarami/modułami.

  • Doświadczenie w zakresie analizy wymagań biznesu oraz definiowaniu procesów biznesowych.

  • Doświadczenie w pracy, jako wsparcie dla użytkowników.

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla użytkowników systemu SAP.

  • Umiejętność i chęć rozwiązywania problemów.

  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zewnętrznych dostawców usług SAP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/informatyka bądź pokrewne).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii u jednego z czołowych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

  • Środowisko działania stymulujące rozwój kompetencji eksperckich w obszarze analitycznym.

  • Szkolenia i warsztaty pozwalające na systematyczne podnoszenie kwalifikacji.

  • Pakiet benefitów firmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne