Analityk Security Operations Center

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-11-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA – jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko :

ANALITYK SECURITY OPERATIONS CENTER

- DORADCA DS. BEZPIECZEŃSTWA SOC
Miejsce pracy: Warszawa
Praca w Departamencie Korporacyjnym Bezpieczeństwa ICT

Zakres obowiązków i opis stanowiska:

  • Monitorowanie bezpieczeństwa IT przy użyciu dostępnych narzędzi SOC
  • Tworzenie reguł korelacyjnych, obsługa alertów i powiadomień w systemie SIEM
  • Wsparcie zarządzania politykami w systemach bezpieczeństwa
  • Wsparcie w procesie obsługi incydentów bezpieczeństwa
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Prowadzenie i raportowanie testów podatności
  • Obsługa systemów wykrywania zagrożeń sieciowych oraz systemów rejestracji incydentów
  • Analiza logów, zagrożeń oraz analiza i klasyfikacja incydentów teleinformatycznych
  • Zbieranie i analiza informacji dotyczących zagrożeń teleinformatycznych
  • Opracowywanie okresowych raportów
  • Udział w zespołach zadaniowych oraz w projektach realizowanych w Grupie
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach z zakresu informatyki, szczególnie związanych z bezpieczeństwem (SOC level 2, specjalista ds. bezpieczeństwa IT, inspektor bezpieczeństwa IT, administrator zabezpieczeń IT, administrator sieci lub systemów, wdrożeniowiec systemów IT)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia klasy SIEM
  • Doświadczenie w programowaniu w metajęzykach w szczególności reguł korelacji środowisk analitycznych SIEM
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi incydentów bezpieczeństwa IT
  • Znajomość ataków z OWASP TOP10
  • Znajomość na poziomie administratora systemów operacyjnych takich jak: Windows, Linux, Unix
  • Znajomość protokołów sieciowych rodziny TCP/IP
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi wspierających testy bezpieczeństwa infrastruktury IT,
  • Zainteresowanie bezpieczeństwem IT
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferowane korzyści:

  • Zatrudnienia na umowę o pracę
  • Praca w firmie będącej liderem na rynku
  • Ciekawa praca w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Przyjazny pracownikowi system pracy
  • Bardzo atrakcyjny system motywacyjny

Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane o przesłanie, w terminie do 31.10.2017r.,
CV oraz listu motywacyjnego klikając:

Prosimy o umieszczenie w temacie maila dopisku  REKRUTACJA_ANALITYK SOC.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w ciągu sześciu tygodni od daty publikacji ogłoszenia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Niniejszym przyjmuję do wiadomości, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U z 1996 r. Nr 62, poz. 286), danymi osobowymi niezbędnymi w procesie rekrutacji są: imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; obywatelstwa; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; wykształcenie uzupełniające; przebieg dotychczasowego zatrudnienia; dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania.

Obowiązek podania powyższych danych osobowych wynika z przepisów art. 221 Kodeksu Pracy oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 maja 1996r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Wszelkie inne informacje przekazane Spółce są informacjami nieobowiązkowymi i podane są dobrowolnie.

Administratorem danych osobowych, które są zawarte w niniejszym CV, będzie Grupa Azoty Spółka Akcyjna z siedzibą w Tarnowie, 33-101, ul. E. Kwiatkowskiego 8. Wszystkie przekazane Spółce dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów procesów rekrutacji.

Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na pozostawienie mojej dokumentacji i przetwarzanie danych w bazie kandydatów ubiegających się o zatrudnienie, w celu uwzględnienia mojej osoby w przyszłych rekrutacjach na stanowiska w Grupie Azoty S.A.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się