Ta oferta pracy jest nieaktualna od 298 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk-Senior – Zespół Cen Transferowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 21.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.
Analityk / Senior – Zespół Cen Transferowych
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • analiza rozliczeń wewnątrzgrupowych pod kątem zgodności z zasadą ceny rynkowej;
  • ustalanie rynkowego poziomu wynagrodzenia w transakcjach wewnątrzgrupowych (np. dotyczących transferu / korzystania z IP, transakcjach finansowych, transakcjach usługowych);
  • tworzenie narzędzi do samodzielnej kalkulacji cen transferowych /analizowania wyników w transakcjach wewnątrzgrupowych przez klientów;
  • tworzenie polityk cen transferowych;
  • wsparcie klientów przy kontrolach w zakresie cen transferowych;
  • weryfikacja poprawności dokumentacji cen transferowych przygotowywanych przez Praktykantów / Asystentów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego z zakresu cen transferowych;
  • umiejętności analizowania danych finansowych;
  • wyższego wykształcenia;
  • zdolności analitycznych;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego;
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
  • pracę na międzynarodowych projektach w ścisłej współpracy z biurami zagranicznymi;
  • obsługę zagranicznych klientów;
  • bogaty program szkoleniowy;
  • możliwości rozwoju merytorycznego poprzez pracę na różnorodnych, interdyscyplinarnych w tym złożonych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie cv.

ey

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się