Ta oferta pracy jest nieaktualna od 577 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk-Senior – Zespół Cen Transferowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.
    Analityk / Senior – Zespół Cen Transferowych
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • analiza rozliczeń wewnątrzgrupowych pod kątem zgodności z zasadą ceny rynkowej;
    • ustalanie rynkowego poziomu wynagrodzenia w transakcjach wewnątrzgrupowych (np. dotyczących transferu / korzystania z IP, transakcjach finansowych, transakcjach usługowych);
    • tworzenie narzędzi do samodzielnej kalkulacji cen transferowych /analizowania wyników w transakcjach wewnątrzgrupowych przez klientów;
    • tworzenie polityk cen transferowych;
    • wsparcie klientów przy kontrolach w zakresie cen transferowych;
    • weryfikacja poprawności dokumentacji cen transferowych przygotowywanych przez Praktykantów / Asystentów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego z zakresu cen transferowych;
    • umiejętności analizowania danych finansowych;
    • wyższego wykształcenia;
    • zdolności analitycznych;
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego;
    • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów;
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
    • pracę na międzynarodowych projektach w ścisłej współpracy z biurami zagranicznymi;
    • obsługę zagranicznych klientów;
    • bogaty program szkoleniowy;
    • możliwości rozwoju merytorycznego poprzez pracę na różnorodnych, interdyscyplinarnych w tym złożonych projektach.

    Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie cv.

    ey