Oferta pracy

Analityk / Specjalista ds. Analiz w Pracowni Mikrobiologii

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Goździków 1, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Goździków 1

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań zgodne z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym

  • Współudział w procesie opracowywania i aktualizacji dokumentacji laboratoryjnej

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym (Mikrobiologia, Biologia, Biotechnologia, Technologia Żywności)

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i sumienność

  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych

  • Gotowość do pracy w  systemie dwuzmianowym

Mile widziane

  • Znajomość sprzętu i procedur niezbędnych do pracy w laboratorium mikrobiologicznym (mile widziane)

  • Znajomość technik przygotowania próbek do badań laboratoryjnych (mile widziane)

  • Wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025 (mile widziane)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy