Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk / Specjalista ds. Analizy Danych i Raportowania

Suder & Suder Sp. z o.o.

  • Modlnica (pow. krakowski)

    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz analizowanie raportów w różnych sferach działalności firmy

  • Ciągła współpraca z wewnętrznymi działami firmy w zakresie analiz, raportowania, interpretacji danych i dostarczanie wniosków i rekomendacji

  • Optymalizacja i automatyzacja zestawień w dotychczasowych / nowych narzędziach analitycznych

  • Prowadzenie projektów rozszerzających analitykę biznesową w oparciu o swoje doświadczenia i umiejętności oraz znajomość narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne lub nauki ścisłe

  • Zaawansowana znajomość MsExcel

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Znajomość VBA na poziomie minimum podstawowym

  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi analiz dużych zbiorów danych z różnych źródeł

  • Wysokie zdolności analityczne, samodzielność w działaniu oraz formułowanie wniosków na podstawie posiadanych danych

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Współfinansowanie zajęć języka angielskiego odbywających się w miejscu pracy

  • Bezpośredni wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Suder Suder Sp. z o.o. (www.suder.eu) jest jedną z największych polskich firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Wspólnie ze spółką partnerską Suder & Suder tworzą rozbudowaną sieć, która obejmuje ponad 60 punktów sprzedaży w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.