Analityk - Specjalista ds. Efektywności Finansowej Sprzedaży

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Prognozowanie oraz przygotowywanie rekomendacji działań dot. opłacalności sprzedaży oraz kierunków rozwoju dla członków zarządu oraz udziałowców
  • Przygotowywanie budżetu spółki (planowanie przychodów oraz kosztów sprzedaży)
  • Kontrola wykonania budżetu oraz analiza odchyleń
  • Tworzenie prezentacji wyników sprzedażowych na potrzeby wewnętrzne
  • Ścisła współpraca z Departamentem Kontrolingu i Marketingu przy tworzeniu oraz wdrażaniu nowych ofert

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku analitycznym
  • Zdolność rekomendowania konkretnych rozwiązań jest Twoją mocną stroną
  • Chcesz mieć realny wpływ na działalność biznesową spółki oraz widzieć efekty swoich działań (współpraca z kadrą zarządzającą)
  • Możesz wykazać się doskonałą znajomością pakietu MS Office (szczególnie MS Excel oraz MS Power Point)
  • Chcesz pracować w środowisku MS SQL lub SAS (tworzenie prezentacji na podstawie danych)
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • Proaktywność to Twoje drugie imię

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy