Logo Pracuj.pl

Analityk / Specjalista ds. Kontrolingu Produkcji

UDS Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Kawęczyn (pow. skierniewicki)
    Nowy Kawęczyn (pow. skierniewicki), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolę realizacji planów produkcyjnych i jakościowych;
  • Współtworzenie budżetów, analiz i kontrolę ich wykonania;
  • Przygotowywanie i analizę raportów dotyczących bieżącego funkcjonowania zakładu produkcyjnego;
  • Przygotowanie zamknięć miesięcznych / kwartalnych / rocznych;
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych, cyklu rotacji surowców oraz wyrobów gotowych, identyfikacja krytycznych problemów z rozliczeniem surowców;
  • Weryfikacja efektywności pracy działów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: finanse, inżynieria produkcji, rachunkowość, controlling, ekonomia, ekonometria, etc.);
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej oraz finansowej;
  • Praktycznej znajomości MS Excel;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków – dociekliwości i dokładności.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie w branży poligraficznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną z atrakcyjnym dofinansowaniem
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

UDS Sp. z o.o. od kilkudziesięciu lat jest partnerem największych światowych korporacji na bieżąco obserwującym i wdrażającym innowacyjne narzędzia i technologie z branży poligraficznej w celu zapewnienia najwyższej możliwej jakości, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz wdrożone systemy zarządzania ISO 9001, 14001 , HACCP oraz FSC.

Analityk / Specjalista ds. Kontrolingu Produkcji, Nowy Kawęczyn (pow. skierniewicki)