Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Specjalista ds. optymalizacji produkcji

POLON-ALFA S.A.

  • Glinki 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Glinki 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Planowania i Produkcji w obszarze analizy danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie z dokumentacją, standardami jakościowymi, dostępnością zasobów, (systemy MES bazujące na power BI oparte o dane z ERP),

  • Przygotowywanie analiz i raportów w IFS i power BI związanych z KPI w obszarze produkcyjnym,

  • Tworzenie i prezentacja analiz oraz raportów produkcyjnych, w tym odpowiedzialnością za przygotowanie danych niezbędnych do planowania długo i średnioterminowego – prognozowanie (S&OP)

  • Przeprowadzanie analiz zużycia zasobów produkcyjnych,

  • Współpraca z Działem Planowania, Działem Technicznym, Działem Jakości, Działem Produkcji, Działem Sprzedaży i Działem Finansów w celu usprawniania i optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy na adekwatnym stanowisku w środowisku biznesowym, przemysł elektroniczny lub mechaniczny - mile widziane,

  • Znajomość SQL w stopniu + zaawansowanym (umiejętność pisania zapytań, tworzenie raportów, pisanie skryptów),

  • Excel w stopniu + zaawansowanym, profesjonalna prezentacja danych (power BI), podstawy VB, makra,

  • Znajomość działania Systemów ERP, mile widziane doświadczenie z IFS,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (interpersonalne)

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne (skrupulatność, dbałość o szczegóły),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży systemów sygnalizacji pożarowej w Polsce oraz dynamicznie rozwijamy sprzedaż eksportową. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, szukasz ciekawej pracy, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją i cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Przewiń do profilu firmy