Ta oferta pracy jest nieaktualna od 658 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk - Specjalista ds. sztucznej inteligencji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2016-09-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem posiadająca zakłady produkcyjne i biura inżynierskie w Suchej Beskidzkiej (siedziba główna), Krakowie, Gdańsku oraz w Szwecji i Norwegii. Realizujemy pełny zakres usług produkcyjnych i inżynierskich w zakresie elektroniki (EMS -Electronics Manufacturing Services), jak również tworzymy oprogramowanie wspierające zarządzanie wybranymi procesami w przedsiębiorstwach.

    Fideltronik powstał w roku 1987 i dzięki strategii dynamicznego rozwoju jesteśmy obecnie największym polskim dostawcą EMS oraz mamy wysoką pozycję w Europie, a nasze produkty trafiają do odbiorców na całym świecie. Wśród naszych klientów są firmy globalne o znanych markach.

    Zatrudniamy 2300 pracowników w tym 300 inżynierów głównie elektroników i informatyków, a także automatyków oraz mechaników. Grupa Software Development oferuje implementację dedykowanych rozwiązań dla międzynarodowych firm.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Analityk / Specjalista ds. sztucznej inteligencji
    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • implementacja algorytmów sztucznej inteligencji w oparciu o najnowsze technologie
    • analiza i eksploracja danych
    • praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami
    • rozwijanie zainteresowań oraz pasji związanych z programowaniem

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka, statystyka) lub student ostatnich lat
    • wiedza teoretyczna z zakresu algebry liniowej, statystyki, probabilistyki
    • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i umiejętność kreatywnego myślenia
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty Python, PL/SQL lub praktyka w realizacji niekomercyjnych projektów przynajmniej w jednej z tych technologii
    • mile widziana znajomość Keras, Theano, TensorFlow, scikit-learn, NumPy, SciPy
    • otwartość na nowe doświadczenia i technologie
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju

    OFERUJEMY:

    • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
    • elastyczny czas pracy dla studentów
    • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
    • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów
    • miejsce pracy w centrum Krakowa – bardzo dobra komunikacja

    Aby aplikować na stanowisko prosimy wysłać CV wraz z nazwą stanowiska
    klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"