Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk sportowy – Trader

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich oraz konkurencji w zakresie zdarzeń przedmeczowych oraz live,
  • Przygotowanie oferty kursowej w zakresie wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych,
  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w zakresie przyjmowania zakładów przedmeczowych oraz live,
  • Realizacja przyjętych planów i strategii firmy oraz działu bukmacherskiego,
  • Wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań i produktów tradingowych,
  • Współpraca z Działem Obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym wystawianiu ofert kursów oraz doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem,
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy i święta,
  • Zdolności analityczne, znajomość metod statystycznych,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Pasja i szeroka wiedza o sporcie,
  • Mile widziana specjalizacja w wystawianiu ofert na konkretne sporty, w szczególności: e-sport, lekkoatletyka, koszykówka, sporty motorowe.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole otwartym na nowe pomysły,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia,
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie.

Aplikację wraz z CV oraz informacją o specjalizacji w konkretnych dziedzinach sportu lub innych dziedzinach społeczno-politycznych i oczekiwanym wynagrodzeniem prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne