Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk sprzedażowy ds. małych i średnich przedsiębiorstw

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/100/0619

    forma zatrudnienia: UMOWA NA ZASTĘPSTWO

    Twoje zadania:

    • ocena aktualnej i prognozowanej sytuacji finansowej przedsiębiorstw (klientów Banku) w oparciu o narzędzia analizy finansowej, w tym ocena wniosków dotyczących produktów ryzyka
    • przygotowanie umów dotyczących produktów ryzyka oraz umów zabezpieczeń
    • bieżąca obsługa zleceń dotyczących uruchomienia/wystawienia i spłaty produktów ryzyka
    • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi poprzez udział w spotkaniach z klientem wraz z doradcą oraz bieżący kontakt (w tym w ramach w/w zadań)
    • rejestrowanie i administrowanie procesem decyzyjnym dotyczącym limitów kredytowych w aplikacji System Kredytowy i innych aplikacjach
    • monitorowanie ryzyka kredytowego, w tym zabezpieczeń i sytuacji ekonomiczno-finansowej klientów korporacyjnych

    Masz  to COŚ:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki finanse bankowość, analiza przedsiębiorstw
    • doświadczenie w zakresie oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw
    • wiedza z obszaru analizy finansowej, prawnych zabezpieczeń kredytów, oceny opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych, prawa bankowego, produktów bankowych
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, syntezy i wyciągania wniosków
    • swoboda w precyzowaniu wniosków, umiejętność argumentowania
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!