Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk sprzedaży

DRAGON WINCH

Przemysłowa 24

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz sprzedażowych, raportów cyklicznych oraz bieżących zestawień

  • Przygotowywanie prezentacji oraz rekomendacji na potrzeby Zarządu oraz działów handlowych

  • Wsparcie Zarządu w przygotowaniu analiz finansowych i niefinansowych, które będą podstawą w podejmowaniu decyzji biznesowych

  • Zarządzanie procesem prognozowania sprzedaży, analiza odchyleń

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

  • Analiza rentowności klientów i produktów

  • Bieżące monitorowanie i analiza kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, zarządzanie)

  • Min. 3 lata doświadczenia w analizach sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel, Access)

  • Najwyższy poziom kompetencji

  • Umiejętność interpretowania danych biznesowych oraz wyciągania syntetycznych wniosków

  • Podejmowanie inicjatywy, kreatywność oraz samodzielność w działaniu

  • Wysoka motywacja, samodzielność i samodyscyplina

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej z przyjazną kulturą organizacyjną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego

  • Komfortowe warunki pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku podlegać będzie bezpośrednio Zarządowi. Będzie uczestniczyć w podejmowaniu kluczowych decyzji dla międzynarodowego rozwoju marki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań o sobie klikając w przycisk Aplikuj.

DRAGON WINCH - lider w branży wyciągarek samochodowych.

Przewiń do profilu firmy