Oferta pracy

Analityk sprzedaży

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu handlowego w zakresie analityki, raportów, procesów komercyjnych, realizacji planów sprzedażowych,

  • bieżąca analiza i raportowanie najważniejszych wskaźników sprzedażowych,

  • analiza dostarczanych danych, przygotowywanie komentarzy, wyciąganie wniosków,

  • ciągły rozwój i poprawa funkcjonalności dostępnych systemów i narzędzi analitycznych: zbieranie oczekiwań i wymagań, rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • pomoc w rozliczaniu zadań postawionych zespołowi sprzedaży,

  • kalkulacja cen,

  • współpraca z handlowcami i działami wewnętrznymi firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • bardzo dobra znajomość programu Excel, doświadczenie w pracy z hurtowniami danych,

  • wysokie umiejętności analityczne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • staranność i dbałość w wykonywanych obowiązkach,

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych,

  • samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umiejętności i doświadczenie

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Grupa Mayr-Melnhof, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski, do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy