Analityk sprzedaży (K/M)

Smurfit Kappa Polska

Klasyków 36

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie zgodności warunków handlowych i zyskowności sprzedaży

  • Tworzenie raportów, estymacji wyników sprzedaży i zyskowności

  • Przygotowywanie danych, analiz i prezentacji dla Zarządu

  • Krytyczna ocena procesów w obszarze sprzedaży i proponowanie usprawnień

  • Zgłaszanie błędów i awarii systemowych, nanoszenie poprawek

  • Sprawowanie kontroli nad poprawnością danych w systemie

  • Weryfikowanie i uzupełnianie cenników i ofert

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Działem Finansowym

  • Rozliczanie wskaźników wchodzących w skład systemu premiowego dla pracowników Działu Sprzedaży

  • Przygotowywanie wizualizacji wyników w prezentacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość MS Excel, mile widziana znajomość Business Intelligence (Power BI)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i przy zmieniających się oczekiwaniach

  • Mile widziana znajomość podstawowych zasad rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i w przyjaznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania i rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie obiadów

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zatrudniamy ponad 46 000 pracowników w 35 krajach. Jesteśmy znani z produkcji nowoczesnych opakowań z tektury. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Dzięki eksperckiej wiedzy naszych pracowników oferujemy również Klientom profesjonalne doradztwo - pomagamy im zwiększać sprzedaż oraz optymalizować łańcuch dostaw. W Polsce działamy w 5 oddziałach - Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.