Logo Pracuj.pl

Analityk Sprzedaży (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

CEDC International

Bobrowiecka 8

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów rozwojowych dla kategorii wódki i importów oraz wspólnych projektów z klientami bezpośrednimi
  • wsparcie Key Account Managera w bieżących projektach i pracy operacyjnej
  • analiza danych odsprzedażowych klientów oraz rekomendacje aktywności wspierających odsprzedaż
  • przygotowanie miesięcznych i kwartalnych podsumowań oraz analiz wyników sprzedażowych i stanów magazynowych
  • wyciąganie kluczowych wniosków z rekomendacją kierunków rozwoju
  • monitorowanie wyników sprzedaży oraz wskaźników finansowych klientów
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz analitykami z innych działów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w obszarze analiz sprzedażowych
  • lubisz pracę z liczbami, myślisz analitycznie i potrafisz wyciągać wnioski z raportów
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel), mile widziana znajomość dodatków: Power Pivot i Power Query
  • sprawnie ustalasz priorytety i organizujesz swoją pracę

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów: opieka medyczna w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji
  • szkolenia firmowe zarówno miękkie, jak i narzędziowe (np. Excel na różnych poziomach zaawansowania, SQL, Power BI, VBA)
  • możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
  • dostęp do platformy językowej eTutor w korzystnej cenie
  • możliwość udziału w konkursach pracowniczych i eventach wewnątrzfirmowych
  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach
  • przyjazna atmosfera pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja CV

2

Spotkanie z Rekruterem i potencjalnym Przełożonym,test Excel

3

Złożenie oferty lub informacja zwrotna

Produkujemy i sprzedajemy cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent, Żytniówka i Rajska Cytrusówka będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z naszej oferty wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce oferujemy również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari).

Jesteśmy częścią Grupy Maspex – największej prywatnej polskiej firmy w branży spożywczej oraz jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do nas i zacznij karierę, która zaprocentuje!

Analityk Sprzedaży (k/m), Bobrowiecka 8, Mokotów, Warszawa