Oferta pracy

Analityk Sprzedaży

Oshee Polska Sp. z o.o.

  • aleja 3 Maja 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

aleja 3 Maja 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży.

  • Przygotowywanie prognoz i budżetu sprzedaży.

  • Kalkulacja rentowności kontraktów, projektów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie analizy rynku i konkurencji.

  • Rozwój narzędzi raportowania i analiz wspierających podejmowanie decyzji.

  • Współpraca z wybranymi klientami w aspekcie operacyjno – promocyjnym.

  • Zarządzanie dokumentacją Działu Sprzedaży.

  • Koordynacja działań i komunikacji w Dziale Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość MS Office, w tym szczególnie MS Excel (makra, VBA).

  • Znajomość baz danych w tym SQL.

  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i analiz sprzedażowych.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne.

  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2.

  • Umiejętność analitycznego myślenia w skali mikro i makro.

  • Silne zorientowanie na biznes i duch przedsiębiorczości (business acumen).

  • Otwarty styl komunikacji i silne umiejętności interpersonalne.

  • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności.

  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, koordynacji zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży FMCG.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dofinansowanie karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

OSHEE WORLD to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży Food & Beverage w Polsce, lider rynkowy w kilku kategoriach zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek (OSHEE, KINGA PIENIŃSKA, SONKO) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Przewiń do profilu firmy