Logo Pracuj.pl

Analityk sprzedaży

KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Rzgów, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.

Katowicka 128

Rzgów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych w celu przygotowania raportów i rekomendacji dotyczących: sprzedaży, rozwoju cen, rentowności produktów i klientów
  • analiza klientów, planów marketingowych i promocyjnych
  • przygotowywanie analiz i raportów ad hoc dla kierownictwa
  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca i budżetowania
  • zarządzanie, utrzymanie jakości i rozwój systemu CRM (Salesforce)
  • rozwój narzędzi do raportowania oraz inicjowanie usprawnień w raportowaniu
  • określanie danych i wskaźników monitorowania sprzedaży
  • wykonywanie analiz odchyleń sprzedaży i identyfikowanie przyczyn
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych, współpraca z centralą firmy we Włoszech

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży – min. 3 lata
  • znajomość systemów klasy ERP i CRM (SAP i Salesforce będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w pracy z narzędziami klasy Business Intelligence (Cognos BI i TM1 będzie dodatkowym atutem)
  • doskonała znajomość programu MS Excel (znajomość języka VBA będzie dodatkowym atutem) oraz MS PowerPoint
  • znajomość języka angielskiego na poziom B2/C1
  • wysokie zdolności analityczne, wyciągania wniosków i syntezy faktów
  • proaktywne podejście do zadań i obowiązków
  • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i otwartość na kontakty z ludźmi
  • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej
  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów
  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia)
  • system szkoleń produktowych i narzędziowych (w tym w centrali firmy we Włoszech)
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na pełen etat
  • świadczenia socjalne: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego

Jesteśmy dynamiczną i ciągle rozwijającą się międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej, specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych.

Kerakoll powstał w 1968 roku w Sassuolo we Włoszech, w sercu najważniejszego dla światowej ceramiki regionu, z inicjatywy Romano Sghedoniego. Na rynku polskim istniejemy od roku 1998.

Dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie.

Ważna informacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie życiorysów w J. ANGIELSKIM klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Analityk sprzedaży, Katowicka 128, Rzgów