Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk sprzedaży

KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.

  • Katowicka 128, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Katowicka 128

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych sprzedażowych w celu przygotowania raportów i rekomendacji dotyczących: sprzedaży, rozwoju cen, rentowności produktów i klientów

  • analiza klientów, planów marketingowych i promocyjnych

  • przygotowywanie analiz i raportów ad hoc dla kierownictwa

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca i budżetowania

  • zarządzanie, utrzymanie jakości i rozwój systemu CRM (Salesforce)

  • rozwój narzędzi do raportowania oraz inicjowanie usprawnień w raportowaniu

  • określanie danych i wskaźników monitorowania sprzedaży

  • wykonywanie analiz odchyleń sprzedaży i identyfikowanie przyczyn

  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych, współpraca z centralą firmy we Włoszech

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży – min. 3 lata

  • znajomość systemów klasy ERP i CRM (SAP i Salesforce będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w pracy z narzędziami klasy Business Intelligence (Cognos BI i TM1 będzie dodatkowym atutem)

  • doskonała znajomość programu MS Excel (znajomość języka VBA będzie dodatkowym atutem) oraz MS PowerPoint

  • znajomość języka angielskiego na poziom B2/C1

  • wysokie zdolności analityczne, wyciągania wniosków i syntezy faktów

  • proaktywne podejście do zadań i obowiązków

  • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i otwartość na kontakty z ludźmi

  • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży chemii budowlanej

  • przyjazne środowisko pracy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów

  • realne możliwości rozwoju umiejętności zawodowych (kursy, szkolenia)

  • system szkoleń produktowych i narzędziowych (w tym w centrali firmy we Włoszech)

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na pełen etat

  • świadczenia socjalne: pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego

Jesteśmy dynamiczną i ciągle rozwijającą się międzynarodową firmą sektora chemii budowlanej, specjalizującą się w produkcji szerokiego asortymentu profesjonalnych systemów budowlanych.

Kerakoll powstał w 1968 roku w Sassuolo we Włoszech, w sercu najważniejszego dla światowej ceramiki regionu, z inicjatywy Romano Sghedoniego. Na rynku polskim istniejemy od roku 1998.

Dołącz do nas. Zapraszamy serdecznie.

Przewiń do profilu firmy

Ważna informacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie życiorysów w J. ANGIELSKIM klikając w przycisk "Aplikuj szybko".