Oferta pracy

Analityk Sprzedaży (umowa na czas określony 1,5 roku)

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Kontrola realizacji budżetu kosztowego wraz z prognozowaniem poziomu kosztów, analizowaniem trendów i odchyleń od założeń.
  • Analiza efektywności systemów rozliczeniowych - rekomendowanie zmian i szukanie obszarów do optymalizacji.
  • Współpraca ze strukturami sprzedaży - badanie wpływu wdrażanych ofert oraz podejmowanych działań na poziom kosztów i realizację celów.
  • Analiza sprzedaży ofert i produktów oraz efektywności działań sprzedażowych wraz z przedstawieniem wniosków i rekomendacji.
  • Praca z hurtownią danych SAS, Business Object.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz wysokie zdolności analityczne i umiesz wyciągać wnioski na podstawie danych,
  • biegle posługujesz się MS Excel i dobrze odnajdujesz się w innych narzędziach MS Office,
  • masz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych (SAS Enterprise Guide, SQL),
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • jesteś osobą komunikatywną, dociekliwą i lubisz pracę z ludźmi.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na czas określony - 1,5 roku
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Świętujemy sukcesy
  • Nobilitujące stanowisko dedykowane do pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Umowa o pracę na czas określony - 1,5 roku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy