Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Nadzór i przygotowanie analiz, raportów, rekomendacji biznesowych z obszaru sprzedaży/marketingu i rentowności biznesu.
    • Analiza struktury pacjentów i przychodów, opracowywanie analiz klastrów, analiza popytu na usługi medyczne.
    • Tworzenie, administracja i rozwój narzędzi kontroli marży klientów i produktów.
    • Udział w prognozowaniu oraz budżetowaniu przychodów.
    • Controlling wartości klienta.
    • Analizy statystyczne z zakresu kontrolingu sprzedaży, działalności operacyjnej i medycznej.
    • Modelowanie finansowe - projekty inwestycyjne sprzedaży, marketingu.

    Oczekujemy:

    • 1-3 letniego doświadczenia w obszarze analiz sprzedaży/marketingu, Pricingu usług/produktów, rozwoju kanałów sprzedaży.
    • Dobrej znajomości narzędzi: MS Excel (w tym tabele przestawne, zagnieżdżone formuły etc.).
    • Podstawowej umiejętności programowania VBA oraz znajomość języka SQL.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce.
    • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu.
    • Pakiet dodatków pozapłacowych m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach).
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
    • Miłą i przyjazną atmosferę.