Oferta pracy

Analityk Sprzedaży

Perfetti Van Melle PolskaO firmie

  • Krakowiaków 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych dla Działu Sprzedaży i całej organizacji wraz z rekomendacją działań biznesowych

  • Wspieranie procesu planowania sprzedaży w PVMP i forecastu sprzeaży

  • Przygotowanie targetów sprzedażowych i monitoring ich wykonania w okresach trzymiesięcznych i rocznych

  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby kierownictwa i współpracowników oraz raportów i analiz ad hoc

  • Rozliczanie premii pracowników Działu Sprzedaży i współpraca z Działem HR przy tych rozliczeniach

  • Współpraca w ramach projektów z managerem i z innymi działami firmy

  • Zarządzanie i administracja systemów support’ujących raportowanie (m.in. SAP BI, MTouch BI) oraz rozwój narzędzi analitycznych i informatycznych (BI, SQL)

  • Wsparcie administracyjne dla Działu Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analizowaniu wyników firmy pochodzących z różnych źródeł (SAP, Nielsen, Mobile Touch, dane klienckie) oraz w wyciąganiu wniosków

  • Wykształcenie wyższe z obszarów: matematyka, statystyka, ekonomia

  • Znajomość narzędzi BI, Ms Office, VBA, oraz SQL

  • Umiejętności analityczne - potwierdzone praktyką

  • Doświadczenie w przygotowaniu i przedstawieniu prezentacji

  • Komunikacja w j. angielskim w mowie i piśmie

  • Dokładność, rzetelność, dotrzymywanie terminów

  • Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy pod presją czasu

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z różnymi działami i szczeblami w organizacji

To oferujemy

  • Zadania pełne wyzwań w innowacyjnym i przyjaznym otoczeniu

  • Umowę o pracę

  • Premię roczną

  • Pakiet benefitów takich jak: (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, możliwość skorzystania z pracowniczego programu emerytalnego, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

  • Możliwa również praca zdalna po okresie wdrożenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny