Logo Pracuj.pl

Analityk Sprzedaży

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie pracy działu Kluczowych Klientów oraz Sprzedaży Terenowej w ramach klientów z kanału MT/TT
  • Odpowiedzialność za opracowywanie raportów (w tym raportów przesunięć z Magazynów Centralnych, raportów NIS, danych odsprzedażowych itp.) i przygotowywanie rekomendacji
  • Raportowanie wyników sprzedaży i KPI sprzedażowych
  • Udział w projektach usprawniających współpracę u kluczowych klientów w obrębie dostępu do danych, zatowarowania, uzgodnienia stocków
  • Zarządzanie i administrowanie system wspierającym codzienną pracą Przedstawicieli Handlowych – SFA eLeader
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie kart produktów/danych logistycznych
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów w oparciu o analizę danych rynkowych oraz rekomendacji marketingowych
  • Wdrażanie nowych narzędzi usprawniających procesy biznesowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finansowe)
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji w branży FMCG
  • Bardzo dobre umiejętności analitycznych (analiza/ wnioskowanie)
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy i komunikatywność
  • Proaktywność i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie obiadów, ubezpieczenie grupowe)
  • Codziennie świeże owoce w biurze i pyszną kawę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę

Analityk Sprzedaży, Warszawa