Oferta pracy

Analityk Sprzedaży

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Jana Olbrachta 94, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie planów sprzedażowych firmy dla kanałów sprzedaży oraz przedstawicieli handlowych

  • rozliczanie systemu premiowego dla przedstawicieli handlowych

  • rozliczanie prowadzonych konkursów sprzedażowych

  • analiza efektywności działań sprzedaży

  • analiza dochodowości kanałów sprzedaży

  • przygotowywanie raportów prezentujących dane sprzedażowe

  • przygotowywanie syntetycznych prezentacji dla Zarządu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, ekonomia, ekonometria, finanse),

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze analizy wyników sprzedażowych (mile widziane w branży finansowej)

  • bardzo dobra znajomość narzędzi raportowych – BI, OBIEE, arkusze kalkulacyjne

  • umiejętność tworzenia raportów, prezentacji i prognoz sprzedażowych

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych,

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin