Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Sprzedaży

Universal Music Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie cyklicznych i bieżących analiz sprzedaży

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień dotyczących sprzedaży

  • Analiza danych sprzedażowych - uzupełniona o wnioski i rekomendacje do dalszego wzrostu sprzedaży

  • Tworzenie rekomendacji planu sprzedaży oraz bieżące monitorowanie realizacji planu

  • Monitorowanie i zlecanie uzupełniania stanów magazynowych

  • Opracowywanie wyliczeń rentowności poszczególnych pozycji

  • Projektowanie nowych narzędzi raportowania

Nasze wymagania

  • Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku analityka w obszarze statystyki, matematyki, sprzedaży

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego

  • Wiedzy z zakresu sporządzania analiz sprzedażowych i metod analizy statystycznej

  • Znajomości tworzenia zapytań w MS SQL

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excela i MS Access)

  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych

  • Samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • Bardzo dobrej znajomości j.angielskiego - min.B2

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu pełnego pasji i zaangażowania

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Związanie kariery zawodowej z firmą o stabilnej pozycji rynkowej – od 20 lat jesteśmy największą wytwórnią na polskim rynku fonograficznym

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dedykowane kursy i szkolenia

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Universal Musie Polska sp. z o. o. jest największą firmą fonograficzną na polskim rynku. Stanowi część międzynarodowej firmy fonograficznej Universal Musie Group. Universal Musie Group skupia ponad sto światowych labeli. które zajmują się wieloma najsławniejszymi artystami dzisiejszych czasów. Posiadamy również ogromny katalog nagrań obejmujący wszystkie gatunki muzyki.

Przewiń do profilu firmy