Oferta pracy

Analityk Sprzedaży

VEOLIA ENERGIA POLSKA

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów dla interesariuszy zewnętrznych i wewnętrznych, w miarę potrzeb proponowanie zmian w raportowaniu, takich jak optymalizacje, uproszenia, rozbudowanie,

  • Koordynacja procesu budżetowania oraz przygotowania planów długoterminowych dla handlu,

  • Przygotowanie prezentacji dla celów wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych materiałów wspierających sprzedaż,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji Salesforce,

  • Zarządzanie logistyką w departamencie handlowym oraz wsparcie w kwestiach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne i wyciągania wniosków,

  • Umiejętność przygotowywania prezentacji wyników,

  • Podstawowa wiedza z dziedzin: energia, woda, odpady,

  • Dokładność, rzetelność, umiejętności komunikacyjne i współpracy w strukturach matrycowych,

  • Biegła umiejętność obsługi Microsoft Office oraz znajomość narzędzi Google

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację z partnerami biznesowymi.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne