Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PFSB16610 9196589
    Dla naszego Klienta, wiodącego lidera z branży Retail, poszukujemy obecnie doświadczonej oraz samodzielnej osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży. Wybrany kandydat odegra kluczową rolę we wsparciu decyzji podejmowanych przez Zarząd.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Wsparcie analityczne decyzji biznesowych z obszaru sprzedaży i marketingu
    - Przygotowywanie analiz sprzedażowych oraz raportów cyklicznych na potrzeby Dyrektorów Handlowych, kierowników sklepów, marketingu oraz przedstawicieli handlowych
    - Analiza oraz bieżące monitorowanie wskaźników KPI (sprzedaży, marży, zapasów, kosztów itp.)
    - Inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność i ograniczających koszty
    - Dostarczanie rekomendacji w oparciu o analizę pozyskanych danych
    - Tworzenie i usprawnianie raportów dotyczących sprzedaży
    - Przygotowanie i weryfikacji prognoz sprzedaży
    - Inne zlecone analizy ad hoc

    Kogo szukamy / Profile description:

    - Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane Metody Ilościowe, Informatyka, Ekonomia)
    - Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze analiz sprzedażowych/biznesowych
    - Doskonała znajomość informatycznych narzędzi analitycznych (Excel, VBA, kwerendy SQL - mile widziane)
    - Dobra znajomość j. angielskiego
    - Doświadczenie we współpracy z Top Managementem
    - Doskonałe umiejętności analitycznego i koncepcyjnego myślenia
    - Samodzielność w definiowaniu problemów z obszaru sprzedaży
    - Umiejętność argumentacji swoich wniosków oraz przedstawiania rekomendacji biznesowych (działań, zmian itp.)
    - Komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia prezentacji

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel