Ta oferta pracy jest nieaktualna od 444 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

sales analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 43564
    Praca stała
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych dla Działu Sprzedaży całej organizacji.
    • wsparcie w przygotowaniu rekomendacji działań biznesowych w obszarze sprzedaży.
    • wspieranie procesu planowania sprzedaży
    • przygotowanie targetów sprzedażowych w okresach trzymiesięcznych i rocznych.
    • współpraca z działem finansowym przy estymowaniu i rozliczaniu kosztów sprzedaży.
    • przygotowywanie prezentacji w MS PowerPoint na potrzeby kierownictwa i współpracowników.
    • przygotowanie forecast’u sprzedaży.
    • rozliczanie premii pracowników Działu Sprzedaży i współpraca z Działem HR przy tych rozliczeniach.
    • współpraca w ramach projektów z innymi działami firmy.
    • zarządzanie i wykorzystywanie systemów supportujących raportowanie (m.in. SAP BI, Touch BI) do tworzenia raportów.
    • rozwój narzędzi analitycznych i informatycznych (BI).
    • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc (pod konkretne potrzeby).
    • wsparcie administracyjne dla Działu Sprzedaży.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w analizowaniu wyników firmy pochodzących z różnych źródeł (SAP,Nielsen, EBI, dane klienckie)
    • angielski na poziomie komunikatywnym
    • dobra znajomość SAP (SAP transakcyjny), Narzędzi BI, Microsoft Office, Access, Programów Analitycznych, GIS (np. MapInfo)

    Oferta:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • współprace w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów
    • pakiet szkoleń
    • służbowy laptop i telefon

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)